اخبار

اختتامیه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی مجازی شد.

خبرگزاری میزان- اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در فضای مجازی برگزار می شود.
اختتامیه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی مجازی شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در روز چهارشنبه اول مرداد ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: این اختتامیه در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

ابراهیم حیدری خاطرنشان کرد: مرحله استانی اختتامیه این برنامه گسترده فرهنگی در بهمن‌ماه سال گذشته در استان‌های مختلف برگزار شده بود که با توجه به شرایط به وجود آمده در اثر شیوع ویروس کرونا، اختتامیه سراسری آن به تعویق افتاد و در نهایت به صورت مجازی و با محوریت پایگاه اینترنتی شبکه ترویج کتاب‌خوانی ایران به آدرس    bookpromotion.ir/live  و در شبکه‌های اجتماعی وابسته مثل اینستاگرام و سایت آپارات برگزار خواهد شد.

این مراسم روز چهارشنبه اول مرداد ۱۳۹۹ و از ساعت 21 تا 22 برگزار خواهد شد و باشگاه‌های برگزیده، نامه‌های برگزیده، کلیپ‌های برگزیده، نویسنده برگزیده، تسهیل‌گر برگزیده و غیره معرفی خواهند شد.

در جریان برگزاری جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان نزدیک به 22هزار باشگاه با بیش از 330هزار عضو زیر نظر20هزار تسهیلگر ، در حال فعالیت هستند.

در کنار برگزاری این اختتامیه تالار گفت‌وگوی اجتماعی تسهیلگران با موضوع بحث و بررسی شیوه‌های ادامه فعالیت جام باشگاه‌ها در شرایط شیوع ویروس کرونا فعال خواهد بود. این تالار به مدت هفت رو فعال خواهد بود و در مرحله بعدی، دبیرخانه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی به جمع‌بندی نظرات تسهیلگران خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۵
https://www.mizanonline.com/fa/news/638843 |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید