اخبار

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایبنا گفت؛ افزایش 25 درصدی حمایت از جام باشگاه‎های کتابخوانی در سال جاری

علیرضا اسماعیلی از افزایش 25 درصدی حمایت از باشگاه‎های کتاب و کتابخوانی در راستای تحقق حمایت‌های معاونت امور فرهنگی از کتاب و کتابفروشی‌ها خبر داد.
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایبنا گفت؛ افزایش 25 درصدی حمایت از جام باشگاه‎های کتابخوانی در سال جاری

علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیۀ مراسم اختتامیه چهارمین دوره باشگاههای کتاب و کتابخوانی به خبرنگار‌(ایبنا)، گفت: معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جاری میزان حمایت‌های خود  از جام باشگاه‏های کتاب و کتابخوانی را 25 درصد افزایش خواهد داد.
وی ادامه داد: این اقدام در راستای حمایت از کتاب و کتابفروشیها انجام می‌شود.
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پیشرفتهای جام باشگاههای کتابخوانی در سراسر کشور افزود: بیش از 33 هزار نفر عضو باشگاههای کتابخوانی هستند و بیش از 21 هزار باشگاه در سراسر کشور فعالیت میکنند.
 
یادآورمی‌شود، در پی برگزاری نشدن سی‌و‌سومین نمایشگاه بینالمللی کتاب تهران، معاونت امور فرهنگی در هفته جاری بخشی از حمایتهای این معاونت از ناشران و کتابفروشان را اعلام کرد. بخشی از این حمایتها در قالب طرح‌های حمایتی خرید کتاب(تابستانه و پاییزه کتاب)، خرید کتاب از ناشران و تسویه سریع با ناشران، حمایت از خرید کتاب در استانها، تمدید تفاهمنامه با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال بسته‏ های فرهنگی انجام میشود.

۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸
http://www.ibna.ir/fa/tolidi/293377 |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید