اخبار

ستاد هماهنگی‌ جام باشگاه های کتابخوانی در شهرستان سردشت تشکیل شد.

ستاد هماهنگی‌ جام باشگاه های کتابخوانی در شهرستان سردشت تشکیل شد.

صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۴ مهرماه با حضور رؤسای شورای اسلامی شهر سردشت، فرهنگ و ارشاد اسلامی،کانون پرورشی فکر کودکان و نوجوانان و نمایندگان ادارات بهزیستی،فنی حرفه ای و مسئول و جمعی از اعضای کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر سردشت در اتاق جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ستاد هماهنگی جام باشگاه های کتابخوانی سردشت تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه حسن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشریح و اهمیت وجود باشگاه های کتابخوانی در سطح کشور و به تبع آن در شهرستان، جام باشگاه‌های کتابخوان را از جمله تلاش‌هایی معرفی کرد که با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی شکل گرفته و بر مشارکت همه دستگاه‌های فرهنگی به منظور اجرای دقیق و تحقق اهداف آن تاکید نمودند.

بر اساس همین گزارش در این نشست آقای محمودپوری ریاست شورای شهر و خانم فتاح پور مسئول کمیسیون بانوان شورای شهر و سایر اعضا به بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداختند و در پایان موارد ذیل مصوب گردید:
-
سرکار خانم فتاح پور به پیشنهاد اعضا بعنوان دبیر ستاد معرفی گردید.
-
مقرر گردید که باشگاه های سالمندان-بانوان-کودک و نوجوان و مفاخر(علامه بیتووشی-شیخ رئوف نقشبندی و دکتر نادر کریمیان سردشتی)به ترتیب توسط خانم ها خرازی-پوری-خضرنیا و آقای شهادتی تا روز دوشنبه مورخ ۹۹/۷/۲۸ ثبت گردند.
امسال با توجه به شیوع کرونا بیشتر کتاب‌های صوتی، آوا و دیجیتال که دسترسی به آن برای اعضای باشگاه‌های کتابخوان آسان باشد توسط دبیر ستاد معرفی شود.

ستاد هماهنگی جام باشگاه‌های کتابخوان کودک و نوجوان متشکل از نمایندگان ادارات آموزش و پرورش، کتابخانه‌های عمومی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بهزیستی و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶
bookpromotion.ir |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید