اخبار

نشست ستاد اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز برگزار شد.

نشست ستاد اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز برگزار شد.

جلسه ستاد اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز، سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ با حضور نمایندگان دستگاه های فرهنگی و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان البرز و تعدادی از تسهیلگران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در جلسه ستاد اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز ضمن تبیین اهداف و روند برگزاری این برنامه ملی و گزارشی از سابقه این برنامه در استان البرز، هماهنگی های لازم برای برگزاری پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز صورت گرفت.

در ابتدای این جلسه محمد طاهری ، رئیس اداره فرهنگی معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، ضمن بیان مقدمه و سابقه اجرای چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی اعلام کرد: تا کنون ۶۴۵ باشگاه کتابخوانی در استان البرز تأسیس شد که امید است امسال با نگاه ویژه شاهد اجرای مناسب تر این برنامه ملی در البرز باشیم. در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه موارد مور نظر را بیان کردند.

علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در این جلسه ضمن جمع بندی مطالب و تقدیر از شرکت کنندگان با بیان اهمیت جایگاه کتاب و کتابخوانی و لزوم نگاه ویژه به قشر کودک و نوجوان در حوزه کتاب و کتابخوانی در این زمینه همچنین تشکر از مشارکت دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان خاطرنشان کرد: برای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان البرز علاوه بر مشارکت دستگاه های اجرایی بخش خصوصی و مردم نیز باید توجه داشته باشند که البرز در زمینه مشارکت های مردمی جایگاه مناسبی دارد.

 

۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰
bookpromotion.ir |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید