اخبار

6 خوزستانی برگزیده پویش سراسری کتابخوانی نامه به نویسنده شدند.

6 خوزستانی برگزیده پویش سراسری کتابخوانی نامه به نویسنده شدند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزیده شدن 6 نفر در پویش سراسری کتابخوانی نامه به نویسنده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر افزود: در این پویش پس از تهران، خوزستان بیشترین تعداد شرکت کننده را به خود اختصاص داد و توانست مقام دوم را از تعداد نامه کسب کند.      

وی ادامه داد: هیأت داوران پس از بررسی آثار راه یافته به مرحله نهایی، 6 نفر را از شهرستان های اهواز، رامهرمز، اندیمشک و بهبهان معرفی کردند.          

جمشیدی با اشاره به اسامی برگزیدگان این پویش تصریح کرد: صدف قلاوند از  اندیمشک در مقطع دبستان، یگانه توکلی فر در مقطع متوسطه اول از بهبهان، زهرا شویخ در مقطع دبستان از  اهواز، زهرا شریفی در مقطع دبستان  و  امیر علی سرکهکی در مقطع دبستان و ترنم علیپور در مقطع متوسطه اول از رامهرمز به عنوان نفرات برگزیده این پویش معرفی شدند.  

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان یادآور شد: پویش کتابخوانی نامه به نویسنده بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و همزمان با هفته ملی کودک از نیمه دوم مهرماه کار خود را  آغاز کرد و پس از پایان مهلت شرکت در این پویش هیأت داوران در دو مرحله نیمه نهایی و نهایی برگزیدگان را اعلام کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

۱۵ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۵۹
https://www.farhang.gov.ir/fa/news/558489 |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید